• polski
 • English
 • Sznaucer

  50 

  Kubek bez ucha Sznaucer to hołd dla psiej mądrości.

  Sznaucery są nieduże i kochane. Potrafią zrobić demolkę, ale tylko wtedy, gdy opiekunowie nie zadbają o spacery. Lubią dobrą zabawę. Inteligentne, wierne, przyjazne. Jak to psy.

  Bo psy są po prostu wspaniałe. Nie ma krzty przesady w stwierdzeniu, że są najlepszymi przyjaciółmi ludzi. Można mieć tylko żal do ludzi, że nie zawsze to doceniają. Historii o psiej wierności jest mnóstwo. Wiemy zresztą z codzienności, jak mądre, piękne i zabawne są psy.

  Kubek bez ucha Sznaucer przedstawia pieska czujnie rozglądającego się za okazją. Nie wiemy, czy okazją do zabawy czy polowania na kota, ale wiemy, że musicie go mieć. Po to, aby uczcić waszego psa albo dla przyjemności. Mamy wiele wzorów związanych z psami, polecamy zbudować sobie kolekcję. Znajdziecie Radosnego Psa, miłego Śpiocha i wiele innych. Wszystkie współgrają z kotami, tych też mamy sporą gromadkę. Poszukajcie ich w sklepie – klikając w tagi albo przeglądając dział Kolekcje. Pamiętajcie tylko, że wzory szybko znikają i bardzo rzadko wracają.

  • Kolory: Czarny
  • Kolekcje: Obrazy, Zwierzęta

  Brak w magazynie

  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Autor: Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  Zakupy za 150 PLN lub więcej to darmowa dostawa! (Polska)
  Zakupy za 300 PLN lub więcej to darmowa dostawa! (Niemcy i Czechy)

  Opis

  Kubek bez ucha Sznaucer to hołd dla psiej mądrości.

  Sznaucery są nieduże i kochane. Potrafią zrobić demolkę, ale tylko wtedy, gdy opiekunowie nie zadbają o spacery. Lubią dobrą zabawę. Inteligentne, wierne, przyjazne. Jak to psy.

  Bo psy są po prostu wspaniałe. Nie ma krzty przesady w stwierdzeniu, że są najlepszymi przyjaciółmi ludzi. Można mieć tylko żal do ludzi, że nie zawsze to doceniają. Przy jednym z najbardziej zatłoczonych skrzyżowań świata – w pobliżu wyjścia ze stacji Shibuya w Tokio stoi prawdopodobnie najsłynniejszy na świecie pomnik psa. Hachiko przez rok odprowadzał swojego opiekuna do metra i czekał na niego wieczorem. Opiekun zmarł, a Hachiko przychodził w umówione miejsce przez następnych dziesięć lat. Wzruszeni tokijczycy wystawili mu pomnik. Zniszczony w czasie wojny, odtworzono w 1948 roku i stoi tam do tej pory. Podobną historię znamy ze współczesnego Krakowa. Piesek Dżok czekał na zmarłego opiekuna przy Rondzie Grunwaldzkim. W 2001, gdy nie było już na świecie również Dżoka, został odsłonięty pomnik autorstwa Bronisława Chromego.

  Historii o psiej wierności jest mnóstwo. Wiemy zresztą z codzienności, jak mądre, piękne i zabawne są psy.

  Kubek bez ucha Sznaucer przedstawia pieska czujnie rozglądającego się za okazją. Nie wiemy, czy okazją do zabawy czy polowania na kota, ale wiemy, że musicie go mieć. Po to, aby uczcić waszego psa albo dla przyjemności. Mamy wiele wzorów związanych z psami, polecamy zbudować sobie kolekcję. Znajdziecie Radosnego Psa, miłego Śpiocha i wiele innych. Wszystkie współgrają z kotami, tych też mamy sporą gromadkę. Poszukajcie ich w sklepie – klikając w tagi albo przeglądając dział Kolekcje. Pamiętajcie tylko, że wzory szybko znikają i bardzo rzadko wracają.  Exclusive products

  Special category of products

  7 kubków kosztuje tyle samo co 6. Po prostu wybierz siedem a ten ostatni naliczy się gratis. Odrzuć