• polski
 • English
 • Ruczaj

  Autor:

  50 

  Kubek bez ucha Ruczaj przypomina, że nawet Kraków jest ciągle w budowie.

  To kolejny wzór związany z Krakowem. Poklikajcie w tagi, sprawdźcie dział Kolekcje, a znajdziecie większość krakowskich dzielnic i sporo ważnych dla miasta nazw. Mamy Kazimierz, Podgórze, Wawel, Forum i wiele innych miejsc, za którymi tęsknicie. Wciąż przybywają nowe, więc warto zaglądać do sklepu. Pamiętajcie tylko, że wzory prędko znikają i bardzo rzadko wracają. Nie zwlekajcie z zakupami.

  • Kolory: Czarny
  • Kolekcje: Kraków, Miejsca, Nazwy
  Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Opis

  Kubek bez ucha Ruczaj przypomina, że nawet Kraków jest ciągle w budowie.

  Ruczaj to położona na południowym zachodzie część Krakowa, administracyjnie w dzielnicy Dębniki. Nowoczesność sąsiaduje tu z przyrodą. Są osiedla z przełomu XX i XXI wieku, kampus Uniwersytetu Jagiellońskiego i park technologiczny. Jest też na szczęście, a przynajmniej był, prawdziwy park. Tereny wokół zalewu Zakrzówek to wspaniałe miejsce do spacerów z psem albo bez i do wycieczek rowerowych. Troszkę można się powspinać, trochę popatrzeć na piękne widoki. Zalew powstał na początku lat 90. Wcześniej były tam kamieniołomy. W parku trwa przebudowa. Ma być więcej betonu i turystycznych atrakcji.

  Kubek bez ucha Ruczaj to kolejny wzór związany z Krakowem. Poklikajcie w tagi, sprawdźcie dział Kolekcje, a znajdziecie większość krakowskich dzielnic i sporo ważnych dla miasta nazw. Mamy Kazimierz, Grzegórzki, Podgórze, Wawel, Forum i wiele innych miejsc, za którymi tęsknicie. Wciąż przybywają nowe, więc warto zaglądać do sklepu. Pamiętajcie tylko, że wzory prędko znikają i bardzo rzadko wracają. Nie zwlekajcie z zakupami.  Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro