• polski
 • English
 • Prokrastynacja

  50 

  Kubek bez ucha Prokrastynacja doda wam otuchy.

  Niektórzy z nas twierdzą, że to samoutrudnianie związane z geniuszem. Geniusz mający wysokie ego często odkłada rzeczy na później. Inni są pewni, że nie ma to związku z ego, są nawet skłonni przypisać to lenistwu, dekoncentracji albo lękowi przed decyzją.

  Tak czy inaczej nie warto odkładać decyzji o kupnie kubka bez ucha Prokrastynacja. Zawsze miło pamiętać, że to szerokie zjawisko. Poza tym wzory na naszych kubkach wracają bardzo rzadko. Okazja, by mieć go w kolekcji raczej się nie powtórzy.

  • Kolory: Czarny

  2 w magazynie

  Autor: Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,
  Zakupy za 150 PLN lub więcej to darmowa dostawa! (Polska)
  Zakupy za 300 PLN lub więcej to darmowa dostawa! (Niemcy i Czechy)

  Opis

  Kubek bez ucha Prokrastynacja doda wam otuchy.

  Niektórzy z nas twierdzą, że to samoutrudnianie związane z geniuszem. Geniusz mający wysokie ego często odkłada rzeczy na później. Inni są pewni, że nie ma to związku z ego, są nawet skłonni przypisać to lenistwu, dekoncentracji albo lękowi przed decyzją. Prokrastynacja w każdej wersji jest źródłem mąk i wyrzutów sumienia. Co gorsze, wywołuje złość – u prokrystynujących i tych, którzy coś u nich zamówili. Kubek, tekst, większy projekt. Jesteśmy zgodni, że czasem warto odstawić temat i pozwolić mu kiełkować, ale przyznajemy – nie warto przesadzać.

  Na pewno nie warto odkładać decyzji o kupnie kubka bez ucha Prokrastynacja. Niezawodnie doda wam otuchy, bo zawsze miło pamiętać, że to szerokie zjawisko. Poza tym wzory na naszych kubkach wracają bardzo rzadko. Okazja, by mieć go w kolekcji raczej się nie powtórzy.  Exclusive products

  Special category of products