• polski
 • English
 • Morski widok

  60 

  Kubek bez ucha Morski widok pozwoli wam popatrzeć w przyszłość bez lęku. Jest jak jest, nie każda i każdy mieszka nad morzem i nie zawsze można pojechać. Za to kubek z widokiem na morze zawsze można mieć przy sobie. Czasem starczy rozkołysać trochę wodę, uruchomić wyobraźnię i spokój przyjdzie sam.

  Gdybyście chcieli zbudować sobie kolekcję morskich kubków, to jesteśmy gotowi. Sprawdźcie w tagach, pochodźcie po sklepie, znajdziecie ich całkiem sporo.

  • Kolory: Złoty
  • Kolekcje: Morze, Natura

  Brak w magazynie

  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Autor: Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  Zakupy za 150 PLN lub więcej to darmowa dostawa! (Polska)
  Zakupy za 300 PLN lub więcej to darmowa dostawa! (Niemcy i Czechy)

  Opis

  Kubek bez ucha Morski widok pozwoli wam popatrzeć w przyszłość bez lęku.

  Od morskiego widoku bardziej kojący jest chyba tylko szum fal, przynajmniej dla tych, którzy wolą morze niż góry. Najlepiej, przyznajemy, doświadczać na żywo. W bezkresie wypatrywać statków, kontemplować zmieniające się światło i czuć, jak wiatr wywiewa z głowy zło. Ale jest jak jest, nie każda i każdy mieszka nad morzem i nie zawsze można pojechać. Za to kubek bez ucha z widokiem na morze zawsze można mieć przy sobie. Czasem starczy rozkołysać trochę wodę, uruchomić wyobraźnię i spokój przyjdzie sam.

  Gdybyście chcieli zbudować sobie kolekcję morskich kubków, to jesteśmy gotowi. Sprawdźcie w tagach, pochodźcie po sklepie, znajdziecie ich całkiem sporo.  Exclusive products

  Special category of products

  7 kubków kosztuje tyle samo co 6. Po prostu wybierz siedem a ten ostatni naliczy się gratis. Odrzuć