• polski
 • English
 • Mokotów

  60 

  Kubek bez ucha Mokotów przypomni wam, że świat nie jest czarno-biały.

  Mokotów to największa, pod względem liczby mieszkańców, dzielnica Warszawy. Miejsce, gdzie nic nie jest oczywiste.

  Może poza tym, że warto odwiedzać sklep Reset, gdzie prócz innych ładnych rzeczy, znajdziecie kubki bez ucha. Wzór Mokotów mamy w wielu wersjach, więc można stworzyć sobie solidną mokotowską kolekcję. Ale nie zwlekajcie z zakupami – serie są krótkie, a wzory prawie nigdy nie wracają.

  • Kolory: Złoty
  • Kolekcje: Miejsca, Warszawa

  Brak w magazynie

  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Autor: Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  Zakupy za 150 PLN lub więcej to darmowa dostawa! (Polska)
  Zakupy za 300 PLN lub więcej to darmowa dostawa! (Niemcy i Czechy)

  Opis

  Kubek bez ucha Mokotów przypomni wam, że świat nie jest czarno-biały.

  Mokotów to największa, pod względem liczby mieszkańców, dzielnica Warszawy. Jej pierwsza nazwa to Mokotowo. Pochodzi od jej właściciela, którego przypuszczalnie zwano Mokot. Rozciąga się w lewobrzeżnej części miasta, na południe od Śródmieścia. Zmotoryzowanych mokotowian poznacie po rejestracji WE.

  Stary Mokotów jest trochę jak Żoliborz – mieszkają tu pisarki i pisarze, artystki i artyści,  bywa twórczo i bardzo imprezowo. Ale Mokotów to również historia więzienia przy Rakowieckiej, korporacyjne klimaty biur umiejscowionych na terenie dawnego Służewca Przemysłowego, dziś zwanego Mordorem, wreszcie, bandyckie tradycje Dolnego Mokotowa. Słowem – dzielnica kontrastów, gdzie nic nie jest oczywiste.

  Może poza tym, że warto odwiedzać sklep Reset, gdzie prócz innych ładnych rzeczy, znajdziecie kubki bez ucha. Wzór Mokotów mamy w wielu wersjach, więc można stworzyć sobie solidną mokotowską kolekcję. Ale nie zwlekajcie z zakupami – serie są krótkie, a wzory prawie nigdy nie wracają.  Exclusive products

  Special category of products