• polski
 • English
 • Miłość arabic

  60 

  Kubek bez ucha Miłość Arabic możecie mieć na zawsze. Nie zastąpi wam bliskości i tych wszystkich rzeczy, które są dobre w relacjach. Ale może o nich przypomnieć albo pozwolić świętować. Może po prostu uzupełnić waszą kolekcję kubków Mamsam. Pamiętajcie, że wzory raczej nie wracają. A wszyscy wiemy, jak jest, gdy znika miłość.

  • Kolekcje: Emocje, Słowa
  • Kolory: Złoty

  Brak w magazynie

  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Opis

  Kubek bez ucha Miłość Arabic możecie mieć na zawsze.

  Miłość to, wiadomo, ważna rzecz. Podobno wszystkie filmy są o miłości, a kto wie, czy nie całe życie. Dla niektórych jest najważniejsza, inne oraz inni raczej komplikują. Jednym i drugim potrafi napsuć nerwów i z nawiązką ten stres wynagrodzić . Bo, jak pamiętamy ze starej piosenki, miłość wszystko wybacza. Nowsze piosenki niuansują, ale bez przesady. Wygląda na to, raczej każdy potrzebuje miłości.

  Miłość to oczywiście nie tylko wzajemne (albo niestety nie) przyciąganie dorosłych osób, ale też różne inne relacje. Kochana przeważnie jest mama, kochać można Gdynię albo góry, kochają psy i troszkę koty. Ważne, by zawsze pamiętać, że miłość nie wyklucza.

  Kubek bez ucha Miłość Arabic nie zastąpi wam bliskości i tych wszystkich rzeczy, które są dobre w relacjach. Ale może o nich przypomnieć albo pozwolić świętować. Może po prostu uzupełnić waszą kolekcję kubków Mamsam. Pamiętajcie, że wzory raczej nie wracają. A wszyscy wiemy, jak jest, gdy znika miłość.  Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro