• polski
 • English
 • MiłoŚĆ

  Autor:

  60 

  Kubek bez ucha Miłość możecie mieć na zawsze.

  Miłość to, wiadomo, ważna rzecz. Kochana przeważnie jest mama, kochać można Gdynię albo góry, warto kochać gdynianki, kochają psy i troszkę koty. Ważne, by zawsze pamiętać, że miłość nie wyklucza.

  Kubek bez ucha Miłość nie zastąpi wam bliskości i tych wszystkich rzeczy, które są dobre w relacjach. Ale może o nich przypomnieć. Może po prostu uzupełnić waszą kolekcję kubków Mamsam. Wzór MiłoŚĆ zaprojektowała Magda Piwowar – graficzka, którą znacie między innymi z Atlasów Architektury warszawskich dzielnic. Ostatnio do sklepu wróciły ważne w historii Mamsam wzory jej autorstwa Luxus i Pies na krze. Oba bardzo polecamy.

  Radzimy nie zwlekać z zakupami, bo nasze wzory wracają rzadko albo wcale. A wszyscy wiemy, jak jest, gdy znika miłość.

  • Kolory: Czarny, Złoty
  • Kolekcje: Emocje, Słowa
  Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   

  Opis

  Kubek bez ucha Miłość możecie mieć na zawsze.

  Miłość to, wiadomo, ważna rzecz. Podobno wszystkie filmy są o miłości, a kto wie, czy nie całe życie. Dla niektórych jest najważniejsza, inne oraz inni raczej komplikują. Jednym i drugim potrafi napsuć nerwów i z nawiązką ten stres wynagrodzić . Bo, jak pamiętamy ze starej piosenki, miłość wszystko wybacza. Nowsze piosenki niuansują, ale bez przesady.

  Gdy idzie o muzykę, warto pamiętać o zespole Miłość, który w latach 90. działał w Trójmieście. W składzie Tymon Tymański, Mikołaj Trzaska, Leszek Możdżer i Jacek Olter robili w muzyce, nie tylko jazzowej, rewolucję. Potem skład się zmieniał, ale legenda pozostała. W wolnej chwili obejrzyjcie o nich film Filipa Dzierżawskiego.

  Wygląda na to, że choć wiadomo, że miłość bywa trudna, prawie każdemu za nią trochę tęskno.

  Miłość to oczywiście nie tylko wzajemne (albo niestety nie) przyciąganie dorosłych osób, ale też różne inne relacje. Kochana przeważnie jest mama, kochać można Gdynię albo góry, warto kochać gdynianki, kochają psy i troszkę koty. Ważne, by zawsze pamiętać, że miłość nie wyklucza.

  Kubek bez ucha Miłość nie zastąpi wam bliskości i tych wszystkich rzeczy, które są dobre w relacjach. Ale może o nich przypomnieć albo pozwolić świętować. Może po prostu uzupełnić waszą kolekcję kubków Mamsam. Mamy sporo wzorów związanych z miłością. Ślepa Miłość i Amore to oczywiste skojarzenia. Są też Seks, Romans, Zazdrość i Heartbreaker, bo coś tam już wiemy o życiu i wiemy, że miłość kończy się różnie. Jeśli bliższa jest wam radość, poszukajcie wzorów Maurycego Gomulickiego.

  Wzór MiłoŚĆ zaprojektowała Magda Piwowar – graficzka, którą znacie między innymi z Atlasów Architektury warszawskich dzielnic. Ostatnio do sklepu wróciły ważne w historii Mamsam wzory jej autorstwa Luxus i Pies na krze. Oba bardzo polecamy.

  Radzimy nie zwlekać z zakupami, bo nasze wzory wracają rzadko albo wcale. A wszyscy wiemy, jak jest, gdy znika miłość.


  Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro