• polski
 • English
 • Metaverse

  Autor:

  70 

  Kubek bez ucha to najbardziej niesamowita postać metaverse, o jakiej nigdy nie słyszałeś.

  Przyznajemy. To nie my wymyśliliśmy to zgrabne hasło, a sztuczna inteligencja. Poprosiliśmy ją o rozwinięcie i wreszcie wiemy! Kubek bez ucha to postać, która pojawiła się w sieci i błyskawicznie stała się sensacją. Został stworzony przez polskiego grafika Jakuba De Barbari i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych metaversalnych stworków. Jest to unikatowa figurka, która cieszy się dużą popularnością wśród kolekcjonerów.

  Nie wszystko się zgadza, ale wirtualna rzeczywistość dopiero się rozkręca, więc dajmy jej szansę.

  Nie wiadomo, jaka przyszłość czeka Metaverse. Jedni mówią, że zaraz będziemy tam wszyscy. Inni, że wszystko to zaraz padnie, ot, zwykła techno ściema. Jak będzie, pokaże czas. Na wszelki wypadek radzimy zaopatrzyć się w kubki z kolekcji Natura. Wzory Górski krajobraz, Chochołowska albo Jemiołuszka przypomną, jak piękny był świat zanim pochłonęło nas piekło. Jeśli nie pochłonie, tym lepiej. Kubki bez ucha Mamsam są dobre na każdą okoliczność.

  Tymczasem AI podpowiada jeszcze jeden żarcik. Kubek bez ucha – How I Lost My Ear In The Metaverse.

  • Kolory: Granatowy
  • Kolekcje: Biuro, Dom, Słowa
  Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,
   
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Opis

  Kubek bez ucha to najbardziej niesamowita postać metaverse, o jakiej nigdy nie słyszałeś.

  Przyznajemy. To nie my wymyśliliśmy to zgrabne hasło, a sztuczna inteligencja. Poprosiliśmy ją o rozwinięcie i wreszcie wiemy! Kubek bez ucha to postać, która pojawiła się w sieci i błyskawicznie stała się sensacją. Został stworzony przez polskiego grafika Jakuba De Barbari i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych metaversalnych stworków. Kubek bez ucha jest kubkiem ceramicznym, który nie ma ucha. Jest to unikatowa figurka, która cieszy się dużą popularnością wśród kolekcjonerów.

  Nie wszystko się zgadza, ale wirtualna rzeczywistość dopiero się rozkręca, więc dajmy jej szansę.

  Daliśmy też szansę staremu dobremu Chatowi GPT. On wiedział, że kubek bez ucha marki Mamsam to elegancki i minimalistyczny przedmiot, który został wykonany z wysokiej jakości ceramiki. Wiedział nawet, że jest ma pojemność około 300 ml, jego wysokość wynosi około 10 cm, a średnica około 8 cm. Dalej jednak, jak czasem każdy z nas, zmyślał. Napisał, że zewnętrzna strona kubka została pokryta matową, czarną emalią, a na przodzie umieszczony jest biały napis Metaverse, który kontrastuje z czarną powierzchnią. Zapytany, z jakimi innymi  połączyłby wzór Metaverse, zasugerował Space, Pastel, Wild i kubek termiczny Eco.

  Albo pomylił sklepy albo wie więcej niż my. My radzimy kubek bez ucha Metaverse łączyć z innymi z branży technologicznej, na przykład Nerdem, Laptopem albo Resetem. Nie wiadomo, jaka przyszłość czeka Metaverse. Jedni mówią, że zaraz będziemy tam wszyscy. Inni, że wszystko to zaraz padnie, ot, zwykła techno ściema. Jak będzie, pokaże czas.

  Na wszelki wypadek radzimy zaopatrzyć się w kubki z kolekcji Natura. Wzory Górski krajobraz, Chochołowska albo Jemiołuszka przypomną, jak piękny był świat zanim pochłonęło nas piekło. Jeśli nie pochłonie, tym lepiej. Kubki bez ucha Mamsam są dobre na każdą okoliczność.

  Tymczasem AI podpowiada jeszcze jeden żarcik. Kubek bez ucha – How I Lost My Ear In The Metaverse.


  Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro