• polski
 • English
 • Krk

  Autor:

  50 

  Kubek bez ucha KRK to Kraków w wersji dla podróżnych.

  Bo taki ma skrót w na lotniskach i biletach samolotowych. Kraków, wiadomo, dawna stolica Polaków. Do tej pory oficjalnie nazywa się Stołeczne Królewskie Miasto Kraków, choć dwa pierwsze słowa dawno przeszły do historii. Jako miasto odnajduje się świetnie, jest drugie co do wielkości w Polsce, a przy tym świetnie położone – blisko gór i stoków narciarskich.  Ze względu na zabytki, bardzo popularne wśród turystów. Ostatnio przyjeżdżają rzadziej, co witamy z przyjemnością. Wciąż można bezkarnie spacerować, a na spacer kubek bez ucha można wziąć ze sobą. W czasie, gdy kawę pije się na wynos, dobrze mieć własny kubek, by niepotrzebnie nie śmiecić. O tym, że przynajmniej w Polsce, kawa nigdzie nie smakuje tak dobrze jak w Krakowie, nie musimy przypominać.

  Przypominamy więc tylko, że krakowska kolekcja naszych wzorów rośnie z miesiąca na miesiąc. Poklikajcie w tagi, przejrzyjcie dział Kolekcje, poszperajcie w sklepie. Skompletujecie plan miasta, a może i okolic.

  • Kolory: Czarny
  • Kolekcje: Kraków, Miasta, Nazwy
  Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Opis

  Kubek bez ucha KRK to Kraków w wersji dla podróżnych.

  Bo taki ma skrót w na lotniskach i biletach samolotowych. Kraków, wiadomo, dawna stolica Polaków. Do tej pory oficjalnie nazywa się Stołeczne Królewskie Miasto Kraków, choć dwa pierwsze słowa dawno przeszły do historii. Jako miasto odnajduje się świetnie, jest drugie co do wielkości w Polsce, a przy tym świetnie położone – blisko gór i stoków narciarskich.  Ze względu na zabytki, bardzo popularne wśród turystów. Ostatnio przyjeżdżają rzadziej, co witamy z przyjemnością.

  W światowej świadomości funkcjonuje jako miejsce, które warto odwiedzać dla budowli z czasów renesansu i barokowych kościołów. Ewentualnie, dla niższych niż we Florencji cen. Ale mamy też sporo zabytków z czasów, w których w kubkach takich jak nasze (choć bez atrakcyjnych wzorów) podawano kompot w każdym barze. Polecamy nieczynny hotel Forum, dom handlowy Jubilat i, oczywiście, spacer po Nowej Hucie.

  Kubek bez ucha można wziąć ze sobą. W czasie, gdy kawę pije się na wynos, dobrze mieć własny kubek, by niepotrzebnie nie śmiecić. O tym, że przynajmniej w Polsce, kawa nigdzie nie smakuje tak dobrze jak w Krakowie, nie musimy przypominać. Przypominamy więc tylko, że krakowska kolekcja naszych wzorów rośnie z miesiąca na miesiąc. Poklikajcie w tagi, przejrzyjcie dział Kolekcje, poszperajcie w sklepie. Skompletujecie plan miasta, a może i okolic.  Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro