• polski
 • English
 • Kraków

  60 

  Kubek bez ucha Kraków to gwarancja najlepszej kawy.

  Kraków, wiadomo, dawna stolica Polaków. Do tej pory oficjalnie nazywa się Stołeczne Królewskie Miasto Kraków, choć dwa pierwsze słowa dawno przeszły do historii. Jako miasto odnajduje się świetnie, jest drugie co do wielkości w Polsce, a przy tym świetnie położone – blisko gór i stoków narciarskich.  Ze względu na zabytki, bardzo popularne wśród turystów. Ostatnio przyjeżdżają rzadziej, co witamy z przyjemnością. Wciąż można bezkarnie spacerować, a na spacer kubek bez ucha można wziąć ze sobą. W czasie, gdy kawę pije się na wynos, dobrze mieć własny kubek, by niepotrzebnie nie śmiecić. O tym, że przynajmniej w Polsce, kawa nigdzie nie smakuje tak dobrze jak w Krakowie, nie musimy przypominać.

  Przypominamy więc tylko, że krakowska kolekcja naszych wzorów rośnie z miesiąca na miesiąc. Poklikajcie w tagi, przejrzyjcie dział Kolekcje, poszperajcie w sklepie. Skompletujecie plan miasta, a może i okolic.

  • Kolekcje: Kraków, Miasta, Nazwy
  • Kolory: Złoty

  2 w magazynie

  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  SKU: 0918 Autor: Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  Zakupy za 150 PLN lub więcej to darmowa dostawa! (Polska)
  Zakupy za 300 PLN lub więcej to darmowa dostawa! (Niemcy i Czechy)

  Opis

  Kubek bez ucha Kraków to gwarancja najlepszej kawy.

  Kraków, wiadomo, dawna stolica Polaków. Do tej pory oficjalnie nazywa się Stołeczne Królewskie Miasto Kraków, choć dwa pierwsze słowa dawno przeszły do historii. Jako miasto odnajduje się świetnie, jest drugie co do wielkości w Polsce, a przy tym świetnie położone – blisko gór i stoków narciarskich.  Ze względu na zabytki, bardzo popularne wśród turystów. Ostatnio przyjeżdżają rzadziej, co witamy z przyjemnością.

  W światowej świadomości funkcjonuje jako miejsce, które warto odwiedzać dla budowli z czasów renesansu i barokowych kościołów. Ewentualnie, dla niższych niż we Florencji cen. Ale mamy też sporo zabytków z czasów, w których w kubkach takich jak nasze (choć bez atrakcyjnych wzorów) podawano kompot w każdym barze. Polecamy nieczynny hotel Forum, dom handlowy Jubilat i, oczywiście, spacer po Nowej Hucie.

  Kubek bez ucha można wziąć ze sobą. W czasie, gdy kawę pije się na wynos, dobrze mieć własny kubek, by niepotrzebnie nie śmiecić. O tym, że przynajmniej w Polsce, kawa nigdzie nie smakuje tak dobrze jak w Krakowie, nie musimy przypominać. Przypominamy więc tylko, że krakowska kolekcja naszych wzorów rośnie z miesiąca na miesiąc. Poklikajcie w tagi, przejrzyjcie dział Kolekcje, poszperajcie w sklepie. Skompletujecie plan miasta, a może i okolic.  Exclusive products

  Special category of products

  7 kubków kosztuje tyle samo co 6. Po prostu wybierz siedem a ten ostatni naliczy się gratis. Odrzuć