• polski
 • English
 • Kot Czarny

  Autor:

  50 

  Kubek bez ucha Kot Czarny wprawi was w mruczenie.

  Mówi się, że koty są wredne, nie lubią ludzi i chodzą własnymi drogami. Prawdą jest tylko, że chodzą własnymi drogami i to jest akurat bardzo fajne. Oczywiście, jak wszystkie i wszyscy, mają różne charaktery. Niektóre może bywają troszkę wredne, ale kto z nas nie bywa. Inne przytulają się, grzeją i mruczą, znamy je osobiście, zdarzało nam się dzielić z nimi życie i było to bardzo przyjemne.

  Kubek Kot Czarny jest jednym z wielu w kociej kolekcji. Poklikajcie w tagi, przejrzyjcie dział Kolekcje, a znajdziecie dla niego piękne towarzystwo. Pamiętajcie tylko, że kocie wzory znikają bardzo prędko i prawie nigdy nie wracają. Nie warto zwlekać z zakupami.

  • Kolekcje: Obrazy, Zwierzęta
  • Kolory: Czarny
  Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  SKU: 0855

  Opis

  Kubek bez ucha Kot Czarny wprawi was w mruczenie.

  Mówi się, że koty są wredne, nie lubią ludzi i że chodzą własnymi drogami. Prawdą jest tylko, że chodzą własnymi drogami i to jest bardzo fajne. Oczywiście, jak wszystkie i wszyscy, mają różne charaktery. Niektóre może bywają troszkę wredne, ale kto z nas nie bywa. Inne przytulają się, grzeją i mruczą, znamy je osobiście, zdarzało nam się dzielić z nimi życie i było to bardzo przyjemne.

  Jeśli koty nie towarzyszą nam akurat w życiu, to znamy je z filmów i literatury. Od dzieciństwa. Starsi pamiętają kreskówkę o Filemonie i Bonifacym, którą w latach 70. wyświetlała telewizja. „Dziwny świat kota Filemona” i „Przygody kota Filemona” według scenariusza Marka Nejmana i Sławomira Grabowskiego powstały w łódzkim studiu Se-ma-for. Dziś w Łodzi w można napotkać figurki obu kotków – białego psotnego Filemona  i czarnego dostojnego Bonifacego. Pewnie prawie wszyscy znają Kota z Cheshire, bohatera „Alicji w Krainie Czarów”. Behemot z „Mistrza i Małgorzaty” jest postacią popkultury. Garfield z gazetowych komiksów awansował na bohatera z mniej udanych animacji. Piękny rudy kot ze „Śniadania u Tiffany’ego” zagrał w jednej z najsmutniejszych scen kina. W jego rolę wcieliło się dziewięć kotów, ale sława przypadła jednemu – kociemu aktorowi Orangey. Dostał nawet, nie pierwszy raz, nagrodę Patsy przyznawaną w latach 1939-76  zwierzęcym odtwórcom ról.

  „Ja się nie przyzwyczajam. Nigdy i do niczego. Kiedy się przyzwyczajasz, to jakbyś umierał” – mawiała Holly Golightly. Niby o sobie, a jednak o kociej naturze. Nie przypadkiem o niesformalizowanych związkach mówiono przez lata, że są „na kocią łapę”.

  Koty grzeją i mruczą kiedy chcą, a nie wtedy, gdy ma na to chęć osoba dzieląca z nimi dom. Manifestują niezależność, wolność, mnóstwo naprawdę świetnych cech.

  Kubek bez ucha Kot Czarny jest jednym z wielu w kociej kolekcji. Lubicie je, więc prędko znikają. Nie warto zwlekać z zakupami.  Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro