• polski
 • English
 • Górny Mokotów

  Autor:

  70 

  Kubek bez ucha Górny Mokotów przypomni wam, że świat nie jest czarno-biały, bo to dzielnica, gdzie nic nie jest oczywiste.

  Mamy wiele wzorów związanych z Mokotowem, więc można stworzyć sobie solidną mokotowską kolekcję. Ale nie zwlekajcie z zakupami – serie są krótkie, a wzory prawie nigdy nie wracają.

  • Kolory: Czarny
  • Kolekcje: Miejsca, Nazwy, Warszawa
  Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Opis

  Kubek bez ucha Górny Mokotów przypomni wam, że świat nie jest czarno-biały.

  Mokotów to największa, pod względem liczby mieszkańców, dzielnica Warszawy. Jej pierwsza nazwa to Mokotowo. Pochodzi od jej właściciela, którego przypuszczalnie zwano Mokot. Rozciąga się w lewobrzeżnej części miasta, na południe od Śródmieścia. Zmotoryzowanych mokotowian poznacie po rejestracji WE.

  Górny Mokotów jest trochę jak Żoliborz – mieszkają tu pisarki i pisarze, artystki i artyści,  bywa twórczo i bardzo imprezowo. Ale Mokotów to również historia więzienia przy Rakowieckiej, korporacyjne klimaty biur umiejscowionych na terenie dawnego Służewca Przemysłowego, dziś zwanego Mordorem, wreszcie bandyckie tradycje Dolnego Mokotowa. Słowem – dzielnica kontrastów, gdzie nic nie jest oczywiste.

  Mamy wiele wzorów związanych z Mokotowem, więc można stworzyć sobie solidną mokotowską kolekcję. Ale nie zwlekajcie z zakupami – serie są krótkie, a wzory prawie nigdy nie wracają.  Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro