• polski
 • English
 • Dolny Mokotów

  Autor:

  70 

  Kubek bez ucha Dolny Mokotów przywołuje sentymenty.

  Mógłby nazywać się Nostalgia, gdyby nie to, że ona już jest. Niektórzy z nas dorastali tutaj i choć zmieniali potem dzielnice i miasta, Dolny Mokotów darzą sentymentem. Ma bandycką sławę, ale też wiele pięknych zakątków. Kontrasty i nieoczywistość w dużej mierze zawdzięcza Mokotów właśnie dolnej części.

  Mamy wiele wzorów związanych z Mokotowem, więc można stworzyć sobie solidną mokotowską kolekcję. Ale nie zwlekajcie z zakupami – serie są krótkie, a wzory prawie nigdy nie wracają.

  • Kolory: Czarny
  • Kolekcje: Miejsca, Warszawa
  Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Opis

  Kubek bez ucha Dolny Mokotów przywołuje sentymenty.

  Mógłby nazywać się Nostalgia, gdyby nie to, że ona już jest. Niektórzy z nas dorastali tutaj i choć zmieniali potem dzielnice i miasta, Dolny Mokotów darzą sentymentem. Nie jest tak elegancki jak Stary Mokotów, gdzie mieszkają pisarki i pisarze, artystki i artyści,  bywa twórczo i bardzo imprezowo. Ma bandycką sławę, ale też wiele pięknych zakątków. Kontrasty i nieoczywistość w dużej mierze zawdzięcza Mokotów właśnie dolnej części.

  Mokotów to największa, pod względem liczby mieszkańców, dzielnica Warszawy. Jej pierwsza nazwa to Mokotowo. Pochodzi od jej właściciela, którego przypuszczalnie zwano Mokot. Rozciąga się w lewobrzeżnej części miasta, na południe od Śródmieścia. Zmotoryzowanych mokotowian poznacie po rejestracji WE.

  Mamy wiele wzorów związanych z Mokotowem, więc można stworzyć sobie solidną mokotowską kolekcję. Ale nie zwlekajcie z zakupami – serie są krótkie, a wzory prawie nigdy nie wracają.  Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro