• polski
 • English
 • C’est la vie

  Autor:

  50 

  Kubek bez ucha C’est la vie mówi sam za siebie.

  W hicie z końca lat 80. „C’est la vie” Andrzej Zaucha śpiewał, że nie ma co marzyć o Paryżu, bo „w Kaskadzie nocą też grają walca”. Gdy chodzi o Kaskadę, miewamy kubek nawiązujący do szyldu słynnej łódzkiej restauracji, czasami wraca też Paris. O życiu opowiada mnóstwo naszych wzorów. Pochodźcie po sklepie, sprawdźcie tagi, poszukajcie w dziale Kolekcje, a znajdziecie rarytasy.

  • Kolekcje: Słowa
  • Kolory: Czerwony
  Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  SKU: 0670

  Opis

  Kubek bez ucha C’est la vie mówi sam za siebie.

  „C’est la vie”, czyli „Takie jest życie” to fraza, która – nie wiedzieć czemu – powraca w polskich piosenkach. Zaczął chyba Andrzej Zaucha pod koniec lat 80. Śpiewał o tym, że nie ma co za dużo marzyć, bo Paryż jest gdzie indziej, a „w Kaskadzie nocą też grają walca”. Powstał do tego teledysk niczym z „Latem w mieście”, tyle że mroźną zimą. Tam zresztą też chodziło o pocztówki. W ostatnich latach motyw odgrzebali artyści hip hopu. Quebonafide kpi z paryskich łaszków, Bedoes niby o kasie, ale bliżej życia, w każdym razie dalej od Paryża, Młody Dzban mówi jak jest: „Ona mówi c’est la vie, a ja mówię jebać psy”.

  Gdy chodzi o Kaskadę, miewamy kubek nawiązujący do szyldu słynnej łódzkiej restauracji, czasami wraca też Paris. O życiu opowiada mnóstwo naszych wzorów. Pochodźcie po sklepie, sprawdźcie tagi, poszukajcie w dziale Kolekcje, a znajdziecie rarytasy.  Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro