• polski
 • English
 • Amok

  Autor:

  70 

  Kubek bez ucha Amok mówi o pięknie polszczyzny.

  Amok to bezspornie negatywna emocja. O ile zdrowy gniew i duża złość pomagają czasem rozładować stres, to amok jest już wyłącznie destrukcyjny. Na szczęście polszczyzna jest giętka i pozwala znaczeniowo amok i inne ciężkie słowa zmiękczyć. Można na przykład zostać maniakalnym kinomanem. Ta cecha języka polskiego pozwala istnieć kinu Amok w Gliwicach.  Towarzyszący projekcji napój możecie pić z kubka bez ucha Amok albo Gliwice.

  Wybór jest zresztą olbrzymi. Poklikajcie w tagi, sprawdźcie dział kolekcje, a amok zakupów przed wami. Pamiętajcie tylko, że nasze wzory prędko znikają i bardzo rzadko wracają.

  • Kolory: Czarny
  • Kolekcje: Diss, Emocje, Słowa
  Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Opis

  Kubek bez ucha Amok mówi o pięknie polszczyzny.

  Amok to bezspornie negatywna emocja. O ile zdrowy gniew i duża złość pomagają czasem rozładować stres, to amok jest już wyłącznie destrukcyjny. Bierze się zresztą z tłumienia zdenerwowania. Skumulowane doprowadza w końcu do nieszczęść, a nawet zbrodni. Szczególnie niedobrze, jeśli dotyka ludzi władzy, którzy niczym w amoku próbują zmieniać świat według swoich ciemnych fantazji.

  Na szczęście polszczyzna jest giętka i pozwala znaczeniowo amok i inne ciężkie słowa zmiękczyć. Można na przykład wpaść w amok oglądania seriali, zostać maniakalnym kinomanem albo w amoku coś kupować (polecamy kubki bez ucha). Ta cecha języka polskiego pozwala istnieć kinu Amok w Gliwicach. To kino studyjne, w którym wyświetlane są dobre filmy, więc zachęcamy do odwiedzin. Towarzyszący projekcji napój możecie pić z kubka bez ucha Amok albo Gliwice.

  Wybór jest zresztą olbrzymi. Poklikajcie w tagi, sprawdźcie dział kolekcje, a amok zakupów przed wami. Pamiętajcie tylko, że nasze wzory prędko znikają i bardzo rzadko wracają.  Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro